Widowisko naukowe w Sosnowcu – MDK Kazimierz

Widowisko naukowe w Sosnowcu – MDK Kazimierz

Po Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie Pan Korek wreszcie na Śląsku!

31 października 2013 r. w Miejskim Domu Kultury „Kazimierz” w Sosnowcu (ul. Główna 19) odbędzie się widowisko popularnonaukowe Pana Korka pt. „Cool Halloween Experiments”.

W zabawnej atmosferze Święta Halloween Ekipa Pana Korka udowodni, że nauka wcale nie jest trudna i nudna. Spektakl będzie interaktywny — widzowie wezmą udział w eksperymentach i oprócz wiedzy każdy wyniesie coś strasznego do domu!

Eksperymenty Pana Korka o tajemniczym i zaskakującym efekcie prezentowane będą przez cenionych i nagradzanych popularyzatorów nauki (Nagroda JM Rektora Politechniki Śląskiej, Nagroda Publiczności w konkursie Polskiego Radia na 15. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, Nagroda w konkursie Polskiego Radia „Eksperymentuj z energią” na 16. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik).

Uczestnicy widowiska dowiedzą się m.in. jak naukowo wywołać ducha, czy można bezpiecznie napić się gęstej mgły, jakie zwykłe domowe rzeczy mogą straszyć oraz skąd się biorą metaliczne krzyki z szuflady ze sztućcami. W sali MDK „Kazimierz” panować będzie mroczna atmosfera pełna dymów i tajemniczych dźwięków dochodzących z różnych stron.

Wydarzenie jest skierowane zarówno do dzieci (w wieku od 6 lat), młodzieży jak i dorosłych.

Upiornie zachęcamy uczestników do założenia stosownych strojów — mile widziana własna inwencja twórcza!

Zapraszamy do wspólnej naukowej przygody!

Seanse o godzinach: 10, 12 i 16.

Bilety indywidualneBilety grupowe


31 października 2013 r. Cool Halloween Experiments w MDK "Kazimierz" w Sosnowcu

31 października 2013 r. Cool Halloween Experiments w MDK "Kazimierz" w Sosnowcu

Komentarze są wyłączone.